Хлібодар

На сучасному етапі вирощування зернових культур в технологів-агрономів сформувалися вої пріоритети захисту посівів від бур’янів. Хтось надає перевагу препаратам групи сульфонілсечовинам, хтось – препаратам групи 2,4 Д, це, звичайно, умовний поділ і залежить від попередника та видового складу бур’янів. Погодні умови, що склалися цієї весни позитивно вплинули на відновлення вегетації озимих культур і зимуючих бур’янів, а також розпочали інтенсивно сходити однорічні і багаторічні бур’яни. Різкі перепади температур ускладнюють використання великої кількості гербіцидів. Затримки із захистом посівів зернових приводять до втрати вологи з ґрунту, конкуренції бур’янів за поживні речовини. Потрібно пам’ятати, що бур’яни є резерваторами вірусів зернових, і як наслідок, відбувається зниження врожайності. Щоб запобігти втратам урожаю та мінімізувати ризики застосування в умовах цієї весни компанія «Презенс технолоджи» пропонує двохкомпонентний гербіцид – Хлібодар. Досвід використання цього гербіциду, в усіх кліматичних зонах України, підтвердив його ефективність до широкого спектру бур’янів, кількість яких більше 100 видів.

ХЛІБОДАР® - системний гербіцид, до складу якого входять дві діючі речовини, що належать до різних хімічних класів і мають різний механізм дії на бур’яни. 2,4-Д етилгексиловий ефір належить до гербіцидів, яким притаманна ауксинова (фітогормональна) активність, і який, в свою чергу, відрізняється від амінної солі 2,4-Д швидкістю дії та ефективністю. Метсульфурон-метил належить до класу сульфонілсечовин, які мають високу ефективність проти більшості бур’янів та низькі норми витрати. При поєднанні цих двох діючих речовин виникає ефект синергізму, коли у препарату з’являються нові гербіцидні властивості. Це розширює спектр дії, підвищує ефективність і зменшує пестицидне навантаження як на культуру, так і на екосистему. В Україні Хлібодар зареєстрований на озимій і ярій пшениці та ячмені, з нормою витрати 0,3-0,5 л/га, але, як показує практика, він ефективний для боротьби з бур’янами в посівах вівса, проса та сорго, а також для захисту від злісних бур’янів газонних трав. Ефективність його дії показана на рисунках.Для досягнення максимальної ефективності потрібно використовувати Хлібодар в період активного росту бур’янів. Препарат можна застосовувати в широкому діапазоні температур: від +50С до +250С. Найефективніший період для внесення гербіциду Хлібодар - фаза інтенсивного росту бур’янів. Оптимальна фаза розвитку культури - від початку кущіння до початку трубкування, бур’янів - 2-4 листки у однорічних та фаза розетки у багаторічних. Бур’яни припиняють ріст майже відразу після обробки. Видимі симптоми ураження бур’янів з’являються на 2-3 день після застосування. Залежно від фази розвитку бур’янів на час обробки препаратом, їх повна загибель відбувається протягом 10-20 днів після обробки.

 

Застосування гербіциду Хлібодар забезпечує ряд переваг над однокомпонентними аналогами, а саме:

- ефективний у боротьбі з бур’янами стійкими до 2,4-Д;

- висока проникаюча здатність в рослину через листя і кореневу систему;

- безпечний у сівозмінах, немає післядії;

- низькі норми застосування;

- захист від вторинного забур’янення;

- ефективність дії при низьких температурах.

 

Отже, ми рекомендуємо гербіцид Хлібодар, який забезпечить надійний захист від бур’янів у посівах зернових культур, а також надасть можливість, дбайливим господарям збалансувати між ефективністю і економічністю.

alt : Хлібодар

Будьте в курсі останніх новин компанії Presence Technology
Підписатись

Хочу отримувати нову інформацію
про компанію та її нові продукти

Останні публікаціїХлібодар

На сучасному етапі вирощування зернових культур в технологів-агрономів сформувалися вої…
Читати далі...
Курс валют предоставлен сайтом ua.kurs.com.ua